דף הבית » מגזין » למה חשוב לבצע השתלות שיניים אצל מומחה לחניכיים?

למה חשוב לבצע השתלות שיניים אצל מומחה לחניכיים?

אחד הטיפולים המורכבים ביותר שיש בתחום רפואת השיניים, הוא טיפול השתלות. לא כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול כזה, אך מי שזקוק לו צריך לדעת היטב מה עומד לעבור ולא פחות חשוב, אצל מי הוא צריך לבצע אותו.

טיפול השתלת שיניים מיועד לאנשים המתמודדים עם מחסור בשיניים, בין אם זה כתוצאה מריקבון, מחלה, פציעה, חבלה, תאונה כל סיבה אחרת שבגינה יש צורך לעקור שן ולהתקין שתל במקומה או ששן נפלה וצריך למלא את מקומה. מטרת השתלים היא לאפשר למטופל או למטופלת, ליהנות מלסת שלמה ומרצף שיניים, הן בשביל שיוכלו ללעוס בצורה סדירה והן בשביל לא לפגוע במראה האסתטי של הפה.

מי שאחראי על טיפול יישור שיינים הוא רופא מומחה לחניכיים. הוא אומנם מבצע את הטיפול עם סדרה של אנשי מקצוע המתמחים בהיבטים שונים שקשורים לטיפול, אך בעיקרון הוא האיש שמנהל ומבצע אותו בפועל.

לדוגמא, פרופ' זיו מזור – פריודונט (מומחה חניכיים) בתל אביב, מבצע מגוון רחב של טיפולי השתלות שיניים, הן בקרב צעירים והן בקרב מבוגרים, גברים ונשים, אשר נדרשים לטיפול מסוג זה. ניתן לבצע את תוכנית הטיפול תחת הובלתו של פרופסור מזור, כשהוא נעזר בגורמים שונים בשלבים שונים של הטיפול.

מדוע יש לפנות למומחה לחניכיים?

מומחה לחניכיים אחראי לכל הנושא של טיפול השתלות שיניים, מאחר וחלק לא קטן מהטיפול מתייחס הן להיבט של מבנה החניכיים והן לעצם עליה מונחות השיניים. במקרים מסוימים יהיה צורך לבצע לא רק השתלת שיניים על גבי העצם, אלא גם יהיה צורך להוסיף חלק מסוים לעצם עצמה, זאת בהנחה והעצם המקורית איננה מספיקה.

אומנם ישנם רופאי שיניים שמבצעים אף הם טיפולי השתלות, אך במידה ואינם מתמחים בנושא של חניכיים, אזי שהטיפול עלול להיות לוקה בחסר או שהם יצטרכו בכל מקרה להיעזר במומחים בתחום. לכן מומלץ לפנות מראש למומחה בתחום, אשר יש לו את הידע, הכלים והניסיון הרלוונטי בשביל לטפל בחניכיים וכן לבצע את ההשתלה כמו שצריך.

כיצד בוחרים מומחה לחניכיים?

אנחנו יכולים למצוא היום לא מעט מרפאות של מומחים לחניכיים. חשוב מאוד להתייעץ, לקרוא וללמוד, בטרם מחליטים אל מי לפנות. חשוב מאוד גם לבדוק אילו טיפולים הם ביצעו בעבר, בשביל להחליט האם באמת מדובר על איש מקצוע שניתן לסמוך עליו, בין אם זה בהיבט הרפואי ובין אם זה בהיבטים של שירות ואמינות.

פרופ' זיו מזור – פריודונט (מומחה חניכיים) בתל אביב הוא ללא ספק אחד המומחים הגדולים בתחום, והטיפול שלו מתבצע תחת ידיים טובות ומקצועיות, במרפאה אשר מספקת אווירה טובה ובטוחה, עם מכשור מתקדם ואיכותי. כל מטופל או מטופלת אשר מעוניינים לעבור טיפול השתלת שיניים, ימצאו אצלו את מה שהם מחפשים.

ליצירת קשר מלא את הפרטים

נגישות

סובל ממחלה או פציעה? ייתכן ומגיע לך כסף רב!
השאר פרטים לבדיקת זכאות