נעזור לך למשש את זכויותך לקבלת פיצוי במהירות ובסודיות מלאה

נעזור לך למשש את זכויותך לקבלת פיצוי במהירות ובסודיות מלאה

אודות בשבילך

דף הבית » אודות בשבילך

ברוכים הבאים לפורטל בשבילך, הפורטל שדואג לזכויות שלכם. אנשים רבים בישראל זכאים לזכויות ולפיצויים, אך פעמים רבות אינם מודעים לכך ומעבר לכך, רבים אף סובלים מיחס לא הוגן בעבודה, ממחלות שפוגעות בתפקודם היומיומי וממצבים בהם זכויותיהם נפגעות, תחושת חוסר האונים משתלטת, בעיקר כי אינם יודעים למי לפנות. פורטל בשבילך הוקם בשביל אותם האנשים שרוצים לקבל מידע הכוונה וייעוץ מקצועי באשר למימוש הזכויות המגיעות להם.

זכויות

זכויות הן אוסף של כללים, תקנות וחוקים, הקובעים יחס מסוים לאנשים במצבים מסוימים. זכויות יכולות להיות כללי התנהגות, כמו החוק למניעת הטרדה מינית, זכויות יכולות להיות גם הטבות, כמו קצבת נכות. זכויות, בשורה התחתונה, הן היכולת של הפרט להגן על עצמו ולקבל סיוע, במצבים בהם הוא נזקק לכך.

את הזכויות בפורטל בשבילך מיינו למספר קטגוריות ראשיות:

  • זכויות בעבודה
  • זכויות חולים לרבות אינדקס מחלות המזכות בזכויות ואינדקס תרופות.
  • זכויות האישה
  • זכויות נכים
  • זכויות המשפחה
  • זכויות הילד
  • זכויות בגיל השלישי

כל אחת מהקטגוריות מתייחסת לזכויות המגיעות לקבוצה אחרת בחברה. בפורטל תוכלו לקרוא על הזכויות השונות ולקבל מידע בכל קטגוריה. לגבי הזכויות לחולים, בפורטל בשבילך תוכלו למצוא גם מידע ואינדקסים לגבי המחלות הכרוניות השונות וגם לגבי תרופות. באינדקסים נמצא מידע על המחלות המשפיעות על שגרת החולה, וכאלה המאלצות אותו לשנות את אורח חייו וכן, מידע לגבי התרופות הניתנות למחלות אלה.

פיצויים

בין התקנות והחוקים המסבירים את הזכויות, יש גם כללים בנוגע לסיוע כלכלי במקרים מוגדרים. פיצויים מתייחסים למצבים בהם מישהו שלל מכם את הזכויות שלכם או בגלל קשיים שנוצרו לכם בשל מחלה שלכם. הכללים קובעים מהם הפיצויים המגיעים לכם מהמדינה, מהמעסיק או מאדם שעבר על זכויותיכם. גובה הפיצויים נקבע באופן ספציפי לכל אדם, לאחר שהמקרה שלנו נבחן באופן אינדיבידואלי.

פורטל בשבילך – דואגים לזכויות שלך

בפורטל בשבילך תוכלו לבדוק קודם כל מהם הזכויות שלכם. במידה ואתם רוצים לפעול בכדי לממש את זכויותיכם, או במידה ואתם מרגישים שמישהו פגע בזכויות שלכם, תוכלו לקבל סיוע והכוונה מקצועית באשר לדרכי הפעולה שעליכם לנקוט.

מימוש זכויות – בלי עלות ובלי התחייבות

בפורטל תקבלו שירות מקצועי וסיוע, בלי לשלם ובלי להתחייב מראש לשירות. בכל אחד מעמודי הפורטל נמצא טופס קצר, בו אתם מוזמנים להשאיר פרטים. צוות האתר יפעל לקשר אתכם עם נותני שירות מקצועיים בתחום המבוקש, אשר יעניקו לכם ייעוץ מקצועי. לאחר קבלת הייעוץ, ואחרי שתקבלו את המידע הדרוש לכם, תוכלו לבחור כיצד להמשיך לפעול.

נגישות

סובל ממחלה או פציעה? ייתכן ומגיע לך כסף רב!
השאר פרטים לבדיקת זכאות

מעוניין להוציא תו נכה?

בדיקת זכאות ללא עלות! קבלו תשובה תוך 15 יום!